Seznam hráčů, trenérů a funkcionářů oddílu kopané TJ Ochoz u Brna od dávnověku do současnosti:

Seznam hráčů, trenérů a funkcionářů oddílu kopané TJ Ochoz u Brna od dávnověku do současnosti

1930 – 1950

Blatný František, Blatný Zdeněk, Filouš Laďa, Flus Karel, Hrazdíra Karel, Hromek Mirek, Hříbek Bohuš, Hudec Václav, Jedlička Alois, Kalíšek Karel, Klimeš Franta, Langer Jan, Petržela Miloš, Podsedník Vojta, Pokorný Dobroslav, Pokorný Ladislav, Polák Vojta, Prachař Jaroslav, Řičánek Honza, Sapák Alois, Sekanina Mirek, Šlof Alois, Špaček František, Vašíček Franta, Zajíček Vávra, Zezula Jaroslav

1950 – 1960

Baka Franta, Beránek Jan, Botík Josef, Burša Milan, Doležal Laďa, Doležal Zdeněk, Drápal Štěpán, Filip Alois, Hájek Vítězslav, Hloušek Lojza, Hloušek Franta, Holený Jiří, Hudec Mirek, Chromý Mirek, Inocenti Emil, Janda Bohuš ml., Janda Bohuš st., Kosík Lojza, Křička Jara, Leopard Vila, Medek Franta, Mudrla Olin, Nohel Arnošt, Ondráček Karel, Petlach Josef ml., Petržela Miloš, Pokorný Ruda, Polák Karel, Polák Šeba, Polák Vojta, Přerovský Staňa, Rozprým Josef, Rozsypal Vašek, Sapák Tonda, Sekanina Mirek, Sís Laďa, Škrob Jarek, Šnajdr Honza,  Uher Arnošt, Vacek Fana, Vítek Emil, Zajíček Milan (Kilby), Zajíček Drahoš, Zajíček Vávra, Zajíček Zdeněk, Zbytovský Jindra

Trenéři: Velus Jaroslav, Zajíček Vávra

Funkcionáři: Balcárek Bohuš, Drápal Štěpán, Filouš Valentin, Hrazdíra Karel, Kalíšek Karel, Krysl Miloš, Langer Jan st., Petlach Josef st., Purkert Ruda st., Rozsypal Gusta, Řičánek Honza,Vacek Fana

1960 - 1970

Boudný Tonda, Fusek Jiří, Gronich Zdeněk, Hloušek Lojza, Hloušek Milan, Hloušek Pavel, Hloušek Petr, Horák Richard, Kalenda Vašek, Kešše Teodor, Knězek Jindra, Křivonožka Pavel, Křivonožka Staňa, Langer Jan, Langer Jiří, Leopard Vila, Marek Petr, Pernica Laďa, Petlach Pepek, Polák Karel, Polák Šeba, Purkert Ruda, Rádsetoulal Aleš, Rozsypal Jarek, Rozsypal Vašek, Suchý Karel, Šlof Franta, Šnajdr Honza, Špaček Milan, Valtr Franta, Zajíček Drahoš, Zajíček Jara, Zajíček Zdeněk

Trenéři: Zajíček Vávra, Polák Karel

Funkcionáři: Balcárek Bohuš, Drápal Štěpán, Hanák Česťa, Hrazdíra Karel, Langer Jan st., Petlach Josef st., Polák Jindra, Purkert Ruda st., Rozprým Josef, Rozsypal Jarek, Řičánek Honza

1970 - 1980

Bahounek Bohuš, Blatný Zdeněk, Boudný Tonda, Gronich Staňa, Gronich Vojta, Horák Richard, Hotový Vašek, Hrazdíra Luboš, Hudec Milan, Hudec Vašek, Chromec Jan, Chyba Vlasta, Inocenci Emil, Jelínek Jiří, Kalenda Vašek, Keprt Mirek, Langer Honza, Langer Jiří, Luner Vašek, Malík Michal, Mlejnek Jirka, Niziol Luba, Pávek Vlasta, Pernica Laďa, Pírek Pavel, Polák Karel, Purkert Ruda, Rádsetoulal Aleš, Sekanina Mirek, Salomon Jirka, Sopoušek Radek, Ševčík Aleš, Ševčík Vašek, Šnajdr Honza, Špaček Milan, Vojáček Jan, Zajíček Jarek, Zajíček Zdeněk, Zoufalý Jan

Trenéři: Polák Karel, Boudný Tonda

Funkcionáři: Hrazdíra Karel, Řičánek Honza, Rozsypal Jarek, Rádsetoulal Aleš, Neveselý Josef

1980 - 1990

Blatný Zdeněk, Božek Roman, Božek Mojmír, Filouš Tonda, Gronich Vojta, Gryc Renek, Hloušek Dan, Hromek Luboš, Hudec Milan, Chyba Jiří, Chromec Jan, Kmeťa Leoš, Kříž Vlasta, Kubeš Alin, Langer Honza, Langer Jiří, Lízal Zdeněk, Lysák René, Malík Michal, Málek Petr, Mlejnek Jirka, Muselík Libor, Muselík Tonda, Nohel Ruda, Niziol Luba, Petlach Pavel, Pírek Pavel, Polák Karel ml., Rádsetoulal Aleš, Remeš Dušan, Sapák Pavel, Salomon Jiří, Suchý Slávek, Ševčík Aleš, Šlof Jiří, Šlof Josef, Štika Pavel, Švehla Ivoš, Šumbera Josef, Trávníček Leoš, Trávníček Michal, Vágner Milan, Vojáček Jan, Zajíček Jara, Zajíček Martin

Trenéři: Boudný Tonda, Gronich Vojta, Synek Josef, Zajíček Jara

Funkcionáři: Gronich Vojta, Gryc Renek, Hrazdíra Karel, Neveselý Josef, Purkert Ruda, Rádsetoulal Aleš, Zajíček Jara

1990 - 2000

Beránek Milan, Boudný Lubor, Božek Mojmír, Božek Roman, Gronich Vojta ml., Gryc Renek, Hloušek Dan, Honek Zdeněk, Hříbek Dan, Hudec Milan, Chyba Jirka, Kinček Sven, Kolkop Jara, Komárek Jiří, Kopuletý Pavel, Malenda Jirka, Malík Michal, Muselík Libor, Muselík Tonda, Nohel Pavel, Nohel Ruda, Novotný Honza, Petlach Pavel, Remeš Dušan, Řoutil Radek, Sapák Pavel, Suchý Slávek, Šumbera Josef, Tesař Tomáš,  Toman Radek, Trávníček Michal, Uher Radek, Volf Laďa, Zajíček Martin

Trenéři: Gronich Vojta, Hudec Milan, Synek Josef, Zajíček Jara

Funkcionáři: Gronich Vojta, Gryc Renek, Langer Jirka, Petlach Pavel, Purkert Ruda, Rádsetoulal Aleš, Zajíček Jara, Zajíček Robert

2000 - 2010

Ajonesei Vašek, Audy Jan ml., Božek Roman, Čábelka Lukáš, Dohnal Martin, Gazda Tomáš, Gronich Pavel, Gronich Vojta ml., Gryc Renek, Hnát Luboš, Horák Libor, Chalupa Pavel, Chyba Jiří, Kinček Sven, Klemensevič Ivoš, Klemensevič Ivoš st., Klemensevič Lukáš, Komárek Jiří, Kopecký Radim, Korpík Tomáš, Kvasnička Petr, Malenda Jirka, Maléř Pavel, Maslák Radek, Maslák Roman, Mlejnek Jirka ml., Nohel Pavel, Nohel Ruda, Novotný Honza, Petlach Pavel, Řičica Kuba, Sapák Kuba, Sapák Pavel, Suchý Slávek, Ševčík Radek, Šnajdr Dan, Šváb Laďa, Šváb Vašek, Telíšek Roman, Trávníček Radek, Trungel Igor, Urbánek Luboš, Vašíček Roman, Zajíček Martin, Zíma Pavel, Zlámal Aleš  

Trenéři: Audy Jan st., Gryc Renek, Zajíček Martin, Jareš Zdeněk

Funkcionáři: Ševčík Radek, Gryc Renek, Petlach Pavel, Zajíček Robert, Zajíček Jara, Gronich Vojta, Purkert Ruda, Rádsetoulal Aleš